Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Staniszcze Małe, Dworcowa 1 Staniszcze MałeUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 47-113
Miejscowość: Staniszcze Małe
Gmina: Kolonowskie
Województwo: Opolskie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Staniszcze Małe. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Staniszcze Małe.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Staniszcze Małe

Usługi na dworcu PKP Staniszcze Małe to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Staniszcze Małe oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Przydatne informacje o dworcu PKP Staniszcze Małe

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Staniszcze Małe. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Staniszcze Małe znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 366

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:53:33

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy