Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kutno, 3-go Maja 5 KutnoUlica: 3-go Maja 5
Kod pocztowy: 99-300
Miejscowość: Kutno
Gmina: Kutno M.
Województwo: Łódzkie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Kutno w powiecie Kutno M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Kutno oferowane usługi

Z dworca PKP Kutno kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Kutno przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Kutno znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 804

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 20:23:57

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy