Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Łódź Widzew, Służbowa 8 ŁódźUlica: Służbowa 8
Kod pocztowy: 92-305
Miejscowość: Łódź
Gmina: Łódź-Widzew
Województwo: Łódzkie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Łódź w powiecie Łódź-Widzew w województwie Łódzkie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Łódź

Na terenie dworca PKP Łódź znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Dworzec Łódź wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Łódź zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Położenie dworca PKP Łódź

Główny budynek dworca PKP Łódź znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Łódź jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 1174

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:44:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy