Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Piotrków Trybunalski, Polskiej Organizacji Wojskowej 5 Piotrków TrybunalskiUlica: Polskiej Organizacji Wojskowej 5
Kod pocztowy: 97-300
Miejscowość: Piotrków Trybunalski
Gmina: Piotrków Trybunalski M.
Województwo: Łódzkie

Rozkład jazdy dworca PKP Piotrków Trybunalski w powiecie Piotrków Trybunalski M. w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Piotrków Trybunalski

We wnętrzu dworca PKP w mieście Piotrków Trybunalski znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje dla osób niepełnosprawnych

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu Piotrków Trybunalski. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie. W ten sposób pracownicy zyskają wystarczającą ilość czasu by przygotować się na udzielenie potrzebnej pomocy.

Toaleta na dworcu PKP Piotrków Trybunalski

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 652

Ostatnio przeglądane: 2024-03-04 22:09:16

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy