Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Chocicza, Dworcowa 3 ChociczaUlica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 63-041
Miejscowość: Chocicza
Gmina: Nowe Miasto Nad Wartą
Województwo: Wielkopolskie

Informacje o dworcu PKP Chocicza. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Chocicza.

Dworzec PKP Chocicza – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Chocicza oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Chocicza jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Rozkład jazdy PKP Chocicza

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Chocicza, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Lokalizacja dworzec PKP Chocicza

Dworzec PKP Chocicza znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 478

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 14:27:28

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy