Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Drawski Młyn, Dworcowa 7 Drawski MłynUlica: Dworcowa 7
Kod pocztowy: 64-731
Miejscowość: Drawski Młyn
Gmina: Drawsko
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Drawski Młyn w powiecie Drawsko w województwie Wielkopolskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Drawski Młyn

Na terenie dworca PKP Drawski Młyn znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Metody zakupu biletu PKP

Osoby przebywające na terenie miasta Drawski Młyn mogą zdecydować się na jedną z trzech metod zakupu biletów PKP:

  • Zakup biletu w okienku,
  • Zakup biletu PKP w biletomacie,
  • Kupno biletu przez Internet.

Bez względu na wybraną metodę zakupu biletu, wszystkie z nich pozostają tak samo ważne. Każdy bilet posiada wyróżniający go numer, dzięki czemu możliwa będzie identyfikacja pasażera przez konduktora w czasie przejazdu.

Parking na dworcu Drawski Młyn i dojazd

Dworzec kolejowy jest zintegrowany z miejski transportem publicznym. Taka lokalizacja dworca pozwala bez problemu dojechać podróżnemu z każdej części miasta za pomocy autobusu. Dla tych, kto przyjechał swoim samochodem — obok dworca PKP Drawski Młyn znajduje się duży płatny parking.


Liczba wyświetleń: 493

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:00:19

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy