Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Lipka Krajeńska, Kolejowa 6 LipkaUlica: Kolejowa 6
Kod pocztowy: 77-420
Miejscowość: Lipka
Gmina: Lipka
Województwo: Wielkopolskie

Aktualne informacje o dworcu PKP Lipka. Sprawdź rozkład jazdy pociągów odjeżdżających z dworca Lipka. Kup bilet na przejazd pociągiem PKP.

Usługi oferowane na terenie dworca Lipka

Dworzec PKP to nie tylko miejsce, gdzie można kupić bilet na pociąg, ale również miejsce, gdzie można skorzystać z różnych usług. Na terenie dworca Lipka znajdują się różnego rodzaju punkty gastronomiczne. Dostępne są także punkty usługowe, takie jak bankomaty, maszyny do sprzedaży biletów oraz kioski z prasą. Dworzec PKP Lipka oferuje również usługi przechowywania bagażu oraz wypożyczalnię rowerów. Dzięki temu można zaplanować swoją podróż, zjeść coś smacznego i załatwić inne sprawy bez wychodzenia z budynku dworca.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Lipka istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Lipka znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Lipka jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 647

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:26:01

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy