Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Środa Wielkopolska, Dworcowa 3 Środa WielkopolskaUlica: Dworcowa 3
Kod pocztowy: 63-000
Miejscowość: Środa Wielkopolska
Gmina: Środa Wielkopolska M.
Województwo: Wielkopolskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Środa Wielkopolska znajdującej się w powiecie Środa Wielkopolska M. będącej częścią województwa Wielkopolskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Środa Wielkopolska

Na dworcu PKP Środa Wielkopolska jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Zakup biletów na dworcu Środa Wielkopolska

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Środa Wielkopolska znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 1811

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 14:15:01

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy