Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Borowa Oleśnicka, Lipowa 72 BorowaUlica: Lipowa 72
Kod pocztowy: 55-093
Miejscowość: Borowa
Gmina: Długołęka
Województwo: Dolnośląskie

Informacje o dworcu PKP Borowa. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Borowa.

Dworzec PKP Borowa – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Borowa oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Borowa jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje o biletach na dworcu Borowa

W kasach na dworcu Borowa jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Borowa?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 571

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 19:32:10

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy