Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kąty Wrocławskie, 1-go Maja 83/85 Kąty WrocławskieUlica: 1-go Maja 83/85
Kod pocztowy: 55-080
Miejscowość: Kąty Wrocławskie
Gmina: Kąty Wrocławskie
Województwo: Dolnośląskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Kąty Wrocławskie znajdującej się w powiecie Kąty Wrocławskie będącej częścią województwa Dolnośląskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Kąty Wrocławskie

Na dworcu PKP Kąty Wrocławskie jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Zakup biletów na dworcu Kąty Wrocławskie

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Kąty Wrocławskie znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Kąty Wrocławskie jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 668

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:40:23

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy