Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Księginice, Kolejowa 20 KsięginiceUlica: Kolejowa 20
Kod pocztowy: 55-330
Miejscowość: Księginice
Gmina: Miękinia
Województwo: Dolnośląskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Księginice w powiecie Miękinia dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Księginice

W głównej sali dworca PKP Księginice można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Dworzec Księginice wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Księginice zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Lokalizacja dworca PKP Księginice

Dworzec główny PKP Księginice znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Księginice nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 480

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:14:32

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy