Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Łódź Chojny, Śląska 3 ŁódźUlica: Śląska 3
Kod pocztowy: 93-155
Miejscowość: Łódź
Gmina: Łódź-Górna
Województwo: Łódzkie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Łódź w powiecie Łódź-Górna? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Łódź oferowane usługi

Z dworca PKP Łódź kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Łódź przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Dojazd do dworca Łódź

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Łódź stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 1108

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 19:35:47

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy