Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Susz, Dworcowa 5 SuszUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 14-240
Miejscowość: Susz
Gmina: Susz M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Susz w powiecie Susz M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Susz oferowane usługi

Z dworca PKP Susz kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Susz

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Susz. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Susz są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 360

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:40:01

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy