Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Korsze, Dworcowa 1A KorszeUlica: Dworcowa 1A
Kod pocztowy: 11-430
Miejscowość: Korsze
Gmina: Korsze M.
Województwo: Warmińsko-Mazurskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Korsze bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Korsze tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Przydatne informacje o dworcu PKP Korsze

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Korsze. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Informacje o dojeździe

Dojazd do dworca PKP Korsze jest możliwy z dwóch stron. Na każdej stronie znajdują się przystanki autobusowe oraz parkingi. Postój taxi znajduje się pod samym wejściem głównym do dworca. Z tego względu dojazd na teren dworca nie stanowi problemu zarówno dla turystów, jak i mieszkańców miasta Korsze.


Liczba wyświetleń: 591

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:45:16

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy