Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Tarnowskie Góry, Częstochowska 1C Tarnowskie GóryUlica: Częstochowska 1C
Kod pocztowy: 42-600
Miejscowość: Tarnowskie Góry
Gmina: Tarnowskie Góry M.
Województwo: Śląskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Tarnowskie Góry. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Tarnowskie Góry bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Tarnowskie Góry można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Przydatne informacje o dworcu PKP Tarnowskie Góry

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Tarnowskie Góry. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Parking na dworcu PKP Tarnowskie Góry

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Tarnowskie Góry nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 819

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:23:30

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy