Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Czechowice Dziedzice, Pl. Wolności 3,3a,5 Czechowice-DziedziceUlica: Pl. Wolności 3,3a,5
Kod pocztowy: 43-502
Miejscowość: Czechowice-Dziedzice
Gmina: Czechowice-Dziedzice M.
Województwo: Śląskie

Rozkład jazdy dworca PKP Czechowice-Dziedzice w powiecie Czechowice-Dziedzice M. w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Czechowice-Dziedzice

We wnętrzu dworca PKP w mieście Czechowice-Dziedzice znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Czechowice-Dziedzice

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Czechowice-Dziedzice. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Toalety PKP Czechowice-Dziedzice

Na dworcu jest całodobowo czynna toaleta. Znajduje się ona w bocznym korytarzu głównej sali i jest bezpłatna. Przygotowano również oddzielne pomieszczenia dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych, które poszerzono o szereg usprawnień.


Liczba wyświetleń: 776

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 05:42:26

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy