Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sieraków Śląski, Dworcowa 6 CiasnaUlica: Dworcowa 6
Kod pocztowy: 42-793
Miejscowość: Ciasna
Gmina: Ciasna
Województwo: Śląskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Ciasna w powiecie Ciasna? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Ciasna oferowane usługi

Z dworca PKP Ciasna kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Kasy biletowe PKP Ciasna

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Gdzie znajduje się dworzec PKP Ciasna?

Dworzec PKP położony jest niedaleko od centrum miasta. Okolica obfituje liczne atrakcje kulturalne, kawiarnie oraz restauracje. Do centrum miasta można dojść w zaledwie kilka minut. Wygodny dojazd do dworca zapewniają taksówki.


Liczba wyświetleń: 418

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:00:23

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy