Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wąbrzeźno, Kętrzyńskiego 122 WąbrzeźnoUlica: Kętrzyńskiego 122
Kod pocztowy: 87-200
Miejscowość: Wąbrzeźno
Gmina: Wąbrzeźno M.
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Jeśli chcesz uzyskać informacje na temat usług oferowanych przez PKP, skorzystaj ze strony pkp.info.pl. Dostępnych jest na niej wiele przydanych informacji dotyczących dworca i biletów.

Dworzec Wąbrzeźno bilety

Kasa znajduje się w budynku głównym PKP Wąbrzeźno tuż po wejściu do niego. W kasach jest możliwość płatności nie tylko gotówką, ale i kartą. Samoobsługowe automaty biletowe można znaleźć obok kas, pracują oni całodobowo. Dzięki tym urządzeniom podróżni mogą szybko i wygodnie dokonać zakupu biletu na kolejny przejazd.

Dworzec Wąbrzeźno perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Wąbrzeźno lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Dojazd i parking

W sąsiedztwie dworca znajduje się kilka przystanków autobusowych, co znacząco ułatwia dojazd. Autobusy jeżdżą tam regularnie i zgodnie z rozkładem jazdy. Dla samochodów prywatnych pod samym dworcem PKP Wąbrzeźno znajduje się płatny, przestronny parking. Na parkingu również można zamówić taksówkę.


Liczba wyświetleń: 612

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 23:40:00

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy