Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nakło nad Notecią, Dworcowa 5 Nakło nad NoteciąUlica: Dworcowa 5
Kod pocztowy: 89-100
Miejscowość: Nakło nad Notecią
Gmina: Nakło Nad Notecią M.
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Nakło nad Notecią w powiecie Nakło Nad Notecią M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Nakło nad Notecią lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Rozkład jazdy PKP Nakło nad Notecią

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Nakło nad Notecią, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Lokalizacja dworzec PKP Nakło nad Notecią

Dworzec PKP Nakło nad Notecią znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 631

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:00:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy