Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Jeżewo, Dworcowa 6a JeżewoUlica: Dworcowa 6a
Kod pocztowy: 86-131
Miejscowość: Jeżewo
Gmina: Jeżewo
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Interesują cię usługi, jakie oferuje PKP w Jeżewo w powiecie Jeżewo? Sprawdź dojazd, rozkład jazdy PKP i cennik.

Wszystkie dostępne usługi PKP Jeżewo

Do dyspozycji podróżujących uruchomiono na dworcu kolejowym różne usługi. Najnowsza usługa, która wprowadzono na dworcach to rezerwacja i wypożyczenie samochodu, którym będzie można kontynuować podróż. Oprócz tego są jeszcze klasyczne usługi takie jak gastronomia, punkt ksero, kaplica, sprzedaż biletów na MPK oraz pociąg PKP , a także przechowywanie bagażu.

Zakup biletów na dworcu Jeżewo

Do podróżowania koleją niezbędny jest zakupiony bilet. Istnieje wiele metod zakupu biletu. Najpopularniejszą z nich jest zakup w okienku lub biletomacie na terenie dworca Jeżewo. Alternatywną metodą, nie wymagającą wychodzenia z domu jest zakup biletu przez Internet. Dzięki temu podróżni mogą wybrać metodę najbardziej odpowiadającą im potrzebom.

Parking i dojazd do dworca Jeżewo

Na dworcu PKP Jeżewo znajduje się monitorowany całodobowo parking. Dodatkowo w pobliżu możliwe jest skorzystanie z przystanków autobusowych lub zamówienie taxi pod sam dworzec. Z tego względu zarówno mieszkańcy miejscowości, jak i podróżni mogą z łatwością dostać się na teren dworca i kontynuować podróż pociągiem.


Liczba wyświetleń: 411

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 09:31:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy