Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kotomierz, Długa 3 KotomierzUlica: Długa 3
Kod pocztowy: 86-020
Miejscowość: Kotomierz
Gmina: Dobrcz
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Chcesz sprawdzić rozkład jazdy PKP Kotomierz znajdującej się w powiecie Dobrcz będącej częścią województwa Kujawsko-Pomorskie? Niezbędne informacje podane są na stronie pkp.info.pl.

Świadczone usługi PKP Kotomierz

Na dworcu PKP Kotomierz jest możliwość wynajęcia powierzchni lub zorganizowania na dworcu wydarzenia oraz akcji marketingowej. W razie zagubionego bagażu można zwrócić się do punktu informacyjnego oraz ochrony. Można również zapytać o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej.

Dworzec Kotomierz perony

Sprawdź swój numer peronu przed odjazdem na bilecie, który można zakupić na dworcu PKP Kotomierz lub przez Internet. Alternatywną metodą będzie sprawdzenie numeru peronu na aktualnym rozkładzie jazdy. Najbliższe odjazdy ogłaszane są również za pomocą systemu głośników. W ten sposób podróżni nigdy nie muszą obawiać się, że znajdą się na niewłaściwym peronie.

Lokalizacja dworzec PKP Kotomierz

Dworzec PKP Kotomierz znajduje się w części miasta o rozbudowanej infrastrukturze transportowej. Z tego względu dojazd do dworca nie jest skomplikowany. Do dyspozycji turystów jest również dworzec autobusowy i MPK. Centrum miasta znajduje się w odległości zaledwie kilku minut pieszo.


Liczba wyświetleń: 375

Ostatnio przeglądane: 2024-04-15 11:20:48

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy