Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zielonczyn, Dworcowa 41 ZielonczynUlica: Dworcowa 41
Kod pocztowy: 86-014
Miejscowość: Zielonczyn
Gmina: Sicienko
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Informacje o biletach, rozkładach jazdy i dostępności dworca PKP Zielonczyn. Sprawdź aktualności dotyczące dworca w Zielonczyn.

Dworzec Zielonczyn wszystkie świadczone usługi

Kasy i lokale usługowo-handlowe znajdują się na poziomie powierzchni, czyli na poziomie zerowym. Obsługa pasażerów odbywa się jednak na kilku poziomach. Pod ziemią znajduje się też parking z miejscami dla samochodów oraz dla rowerów. Również do dyspozycji podróżujących na dworcu PKP na terenie miasta Zielonczyn znajdują się sklepy i lokale gastronomiczne.

Zakup biletów na dworcu Zielonczyn

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Toaleta dla matki z dzieckiem

Toalety na dworcu znajdują się w głównym budynku i są czynne całodobowo. Zostały wyposażone w bezdotykowe dozowniki do mydła i system ręczników wielopanelowych. Na dworcu Zielonczyn znajdują się również pokoje dla matki z dzieckiem oraz dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 528

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 08:28:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy