Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowa Wieś Wielka, Dworcowa 1 Nowa Wieś WielkaUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 86-060
Miejscowość: Nowa Wieś Wielka
Gmina: Nowa Wieś Wielka
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Nowa Wieś Wielka w powiecie Nowa Wieś Wielka. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Nowa Wieś Wielka lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Jak kupić bilet na dworcu Nowa Wieś Wielka?

Na dworcu PKP Nowa Wieś Wielka jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Dojazd do dworca Nowa Wieś Wielka

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Nowa Wieś Wielka stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 501

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:44:37

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy