Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ślesin, Dworcowa 34 ŚlesinUlica: Dworcowa 34
Kod pocztowy: 89-100
Miejscowość: Ślesin
Gmina: Nakło Nad Notecią
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Rozkład jazdy dworca PKP Ślesin w powiecie Nakło Nad Notecią w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Ślesin

We wnętrzu dworca PKP w mieście Ślesin znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje o dworcu PKP Ślesin

Na dworcu PKP Ślesin znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Lokalizacja dworca PKP Ślesin

Dworzec główny PKP Ślesin znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Ślesin nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 475

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:33:44

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy