Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Złotniki Kujawskie, Dworcowa 16 Złotniki KujawskieUlica: Dworcowa 16
Kod pocztowy: 88-180
Miejscowość: Złotniki Kujawskie
Gmina: Złotniki Kujawskie
Województwo: Kujawsko-Pomorskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Złotniki Kujawskie w powiecie Złotniki Kujawskie. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Złotniki Kujawskie

Na terenie dworca PKP Złotniki Kujawskie znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Przydatne informacje o dworcu PKP Złotniki Kujawskie

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Złotniki Kujawskie. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Dojazd dworzec PKP Złotniki Kujawskie

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Złotniki Kujawskie. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 396

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:51:19

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy