Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Stargard, Dworcowa 2 StargardUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 73-110
Miejscowość: Stargard
Gmina: Stargard M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Interesują cię usługi, jakie oferuje PKP w Stargard w powiecie Stargard M.? Sprawdź dojazd, rozkład jazdy PKP i cennik.

Wszystkie dostępne usługi PKP Stargard

Do dyspozycji podróżujących uruchomiono na dworcu kolejowym różne usługi. Najnowsza usługa, która wprowadzono na dworcach to rezerwacja i wypożyczenie samochodu, którym będzie można kontynuować podróż. Oprócz tego są jeszcze klasyczne usługi takie jak gastronomia, punkt ksero, kaplica, sprzedaż biletów na MPK oraz pociąg PKP , a także przechowywanie bagażu.

Kasy biletowe PKP Stargard

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Parking na dworcu PKP Stargard

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Stargard nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 452

Ostatnio przeglądane: 2024-05-19 09:31:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy