Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Białogard, Borzymowskiego 1 BiałogardUlica: Borzymowskiego 1
Kod pocztowy: 78-200
Miejscowość: Białogard
Gmina: Białogard M.
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w Białogard w powiecie Białogard M.? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Dworzec Białogard oferowane usługi

Z dworca PKP Białogard kursują pociągi, autobusy lokalne, krajowe oraz międzynarodowe. Dla podróżujących na dworcu znajduje się poczekalnia, a sam dworzec jest otwarty całodobowo. Obok dworca znajduje się duży parking samochodowy oraz bezpłatny parking rowerowy. Również dostępne są skrytki bagażowe, za które można płacić kartą lub gotówką. W głównej hali do dyspozycji podróżujących są punkty gastronomiczne i handlowe, kantor oraz bankomat.

Wszystkie dane o biletach

Na dworcu Białogard jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bilet kupiony drogą elektroniczną różni się w swojej formie od tradycyjnego, ale jest tak samo ważny.

Toaleta na dworcu PKP Białogard

Toalety na dworcu są czynne całą dobę. Znajdują się one na poziomie 0. Istnieje również możliwość skorzystania z płatnego prysznica. Toalety zostały dostosowane do potrzeb podróżujących, bez względu na stopień niepełnosprawności.


Liczba wyświetleń: 606

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:31:54

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy