Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Gryfice, Dworcowa 1 GryficeUlica: Dworcowa 1
Kod pocztowy: 72-300
Miejscowość: Gryfice
Gmina: Gryfice M.
Województwo: Zachodniopomorskie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Gryfice w powiecie Gryfice M. należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Gryfice

Dworzec PKP Gryfice jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Rozkład jazdy PKP Gryfice

Aby dowiedzieć się, jaki jest aktualny rozkład jazdy pociągów PKP na dworcu Gryfice, wystarczy wejść do głównej części budynku. Wewnątrz przygotowano tablice informacyjne zawierające najważniejsze informacje o pociągach, takie jak godzina odjazdu, peron, z którego wyruszy pociąg oraz kierunek podróży. Rozkład jazdy można sprawdzić także w urządzeniu mobilnym przez Internet. PKP udostępnia informacje na temat planowanych przejazdów na oficjalnej stronie spółki.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Gryfice są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 1611

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 18:25:45

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy