Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bierzwnik, Dworzec kolejowy 3 BierzwnikUlica: Dworzec kolejowy 3
Kod pocztowy: 73-240
Miejscowość: Bierzwnik
Gmina: Bierzwnik
Województwo: Zachodniopomorskie

Chcesz wiedzieć więcej na temat usług oferowanych przez PKP mieszczący się w mieście Bierzwnik w powiecie Bierzwnik? Wejdź na stronę pkp.info.pl i znajdź wszystkie potrzebne informacje.

Usługi na dworcu PKP Bierzwnik

Na dworcu PKP znajdziesz szeroki wachlarz usług, które ułatwiają podróżowanie i zwiększają komfort podróży. W ofercie PKP są bilety kolejowe, w tym bilety elektroniczne, które można zakupić przez internet lub w kasie biletowej. Na dworcach znajdują się również automaty do biletów, które umożliwiają zakup biletu bez konieczności stania w kolejce.

Dla podróżnych, którzy chcą odpocząć przed podróżą, na dworcu są kawiarnie i restauracje, w których można zjeść posiłek lub skorzystać z usług baru. Są również sklepy z pamiątkami i kioski z gazetami, w których można zakupić prezent lub przeczytać aktualne wiadomości.

Metody zakupu biletu PKP

Osoby przebywające na terenie miasta Bierzwnik mogą zdecydować się na jedną z trzech metod zakupu biletów PKP:

  • Zakup biletu w okienku,
  • Zakup biletu PKP w biletomacie,
  • Kupno biletu przez Internet.

Bez względu na wybraną metodę zakupu biletu, wszystkie z nich pozostają tak samo ważne. Każdy bilet posiada wyróżniający go numer, dzięki czemu możliwa będzie identyfikacja pasażera przez konduktora w czasie przejazdu.

Lokalizacja dworca PKP Bierzwnik

Dworzec główny PKP Bierzwnik znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Bierzwnik nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 426

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:47:11

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy