Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Koszalin, Armii Krajowej 3 KoszalinUlica: Armii Krajowej 3
Kod pocztowy: 75-200
Miejscowość: Koszalin
Gmina: M. Koszalin
Województwo: Zachodniopomorskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Koszalin w powiecie M. Koszalin sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Koszalin

Na Dworcu PKP Koszalin istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Koszalin. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Przydatne informacje o biletach

Dla podróżnych, którzy nie zdążyli kupić biletu w kasie lub biletomacie na dworcu PKP Koszalin przygotowano inne rozwiązanie. Od wielu lat jest możliwość zakupu biletu u konduktora po wejściu do pojazdu. Alternatywnie warto rozważyć zakup przez Internet. To nie tylko o wiele szybsza metoda, ale też wygodniejsza dla podróżnych.

Dojazd do dworca Koszalin

Jak dojechać do dworca PKP Koszalin? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Koszalin jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Koszalin lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 1946

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:41:09

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy