Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Poznań Dębiec, Rydzyńska 1 Poznań (Poznań-Wilda)Ulica: Rydzyńska 1
Kod pocztowy: 61-436
Miejscowość: Poznań (Poznań-Wilda)
Gmina: M. Poznań
Województwo: Wielkopolskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Poznań (Poznań-Wilda) w powiecie M. Poznań. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Poznań (Poznań-Wilda) lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Poznań (Poznań-Wilda) istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Dojazd do dworca PKP Poznań (Poznań-Wilda)

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 438

Ostatnio przeglądane: 2024-06-15 23:23:13

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy