Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Lipno Nowe, Kolejowa 2 LipnoUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 64-111
Miejscowość: Lipno
Gmina: Lipno
Województwo: Wielkopolskie

Informacje na temat dworca PKP Lipno. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Lipno online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Lipno można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Sprawdź rozkład jazdy PKP Lipno

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Lipno. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Lokalizacja dworca PKP Lipno

Dworzec główny PKP Lipno znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Lipno nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 597

Ostatnio przeglądane: 2024-06-16 11:23:16

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy