Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Nowa Wieś Mochy, Dworcowa 9 Nowa WieśUlica: Dworcowa 9
Kod pocztowy: 64-234
Miejscowość: Nowa Wieś
Gmina: Przemęt
Województwo: Wielkopolskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Nowa Wieś w powiecie Przemęt sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Nowa Wieś

Na Dworcu PKP Nowa Wieś istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Nowa Wieś. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Kasy biletowe PKP Nowa Wieś

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Dojazd dworzec PKP Nowa Wieś

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Nowa Wieś. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 458

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:45:01

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy