Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Strzelce Opolskie, Dworcowa 6 Strzelce OpolskieUlica: Dworcowa 6
Kod pocztowy: 47-100
Miejscowość: Strzelce Opolskie
Gmina: Strzelce Opolskie M.
Województwo: Opolskie

Dzięki stronie pkp.info.pl klient może dowiedzieć się jakie usługi świadczy dworzec PKP w Strzelce Opolskie w powiecie Strzelce Opolskie M.. Uzyskaj najważniejsze informacje.

Dworzec PKP Strzelce Opolskie lokalizacja

Dworzec, z którego odjeżdżają pociągi znajduje się w obszarze miasta, który jest dostępny dla wszystkich mieszkańców i podróżnych. Niedaleko leży dworzec autobusowy PKS. Do dworca można dostać się z każdego peronu za pomocą schodów oraz windy.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Strzelce Opolskie istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Toalety na dworcu Strzelce Opolskie

Podróżni przebywający na terenie dworca Strzelce Opolskie mogą skorzystać z toalet zlokalizowanych w bocznym korytarzu głównego budynku. Dostęp do toalet znacząco zwiększa komfort podróżowania i oczekiwania na kolejny pociąg w czasie przesiadki. Przygotowano również specjalne toalety dla matek z dziećmi oraz osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 443

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 16:46:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy