Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Podlasek, Podlasek 1 PodlasekUlica: Podlasek 1
Kod pocztowy: 19-200
Miejscowość: Podlasek
Gmina: Grajewo
Województwo: Podlaskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Podlasek w powiecie Grajewo. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Podlasek

Na terenie dworca PKP Podlasek znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Informacje dla pasażerów z niepełnosprawnościami

Kierownictwo dworca PKP Podlasek oferuje osobom niepełnosprawnym możliwość skorzystania pomocy specjalnego asystenta. Dotyczy to różnych poziomów dysfunkcji. Do pomocy wchodzi przemieszczanie się po dworcu, pokonywanie peronów, kładek, podziemnych przejść i innych ciągów komunikacyjnych.

Lokalizacja dworca PKP Podlasek

Dworzec główny PKP Podlasek znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Podlasek nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 392

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:47:02

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy