Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Białystok Bacieczki, Esperantystów BiałystokUlica: Esperantystów
Kod pocztowy: 15-690
Miejscowość: Białystok
Gmina: M. Białystok
Województwo: Podlaskie

Rozkład jazdy dworca PKP Białystok w powiecie M. Białystok w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Białystok

We wnętrzu dworca PKP w mieście Białystok znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Jak kupić bilet na dworcu Białystok?

Na dworcu PKP Białystok jest możliwość kupienia biletów na przejazdy regionalne oraz międzynarodowe. Kasy biletowe są w tradycyjnej postaci okienek. W przypadku gdy kasy są zamknięte, bilet można kupić w biletomacie lub online za pomocą aplikacji. Bez względu na wybraną formę zakupu biletu, pozostają one tak samo ważne. Informacje dotyczące ceny biletów znajdziesz w serwisie pkp.info.pl.

Dojazd do dworca PKP Białystok

Dojazd do dworca PKP jest bardzo prosty i wygodny. Możliwe jest skorzystanie z różnych środków transportu, takich jak samochód, rower lub autobus. Jeśli jedzie się samochodem, można skorzystać z parkingu przed dworcem lub w pobliżu. Dla rowerzystów przygotowano specjalne stojaki na rowery. Wszystkie te opcje pozwalają na szybki i wygodny dojazd do dworca PKP nie tylko dla podróżnych, ale też mieszkańców miejscowości.


Liczba wyświetleń: 417

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 07:48:34

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy