Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Kuźnica Białostocka, Kolejowa 1 KuźnicaUlica: Kolejowa 1
Kod pocztowy: 16-123
Miejscowość: Kuźnica
Gmina: Kuźnica
Województwo: Podlaskie

Informacje o dworcu PKP Kuźnica. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP odjeżdżających z dworca Kuźnica.

Dworzec PKP Kuźnica – usługi

Usługi na dworcach PKP są skierowane do podróżnych, którzy często korzystają z kolei jako środka transportu. Dworzec PKP Kuźnica oferuje szeroki zakres usług, w tym: sprzedaż biletów PKP, informację pasażerską, usługi bagażowe, udogodnienia dla osób niepełnosprawnych, kawiarnie i sklepy. Dworzec PKP Kuźnica jest wyposażony w zaawansowane systemy informacyjne, w tym tablice rozkładów jazdy i ekrany dotykowe, aby ułatwić podróżnym orientację i planowanie trasy. Usługi na dworcach PKP są dostępne przez całą dobę, dzięki czemu podróżni mogą korzystać z nich o dowolnej porze.

Informacje o biletach na dworcu Kuźnica

W kasach na dworcu Kuźnica jest możliwość zakupu biletów regionalnych oraz Intercity. Od poniedziałku do piątku można kupić również bilety międzynarodowe. Dla wygody pasażerów przewidziano możliwość płatności kartą.

Położenie dworca PKP Kuźnica

Główny budynek dworca PKP Kuźnica znajduje się prawie w centrum miasta. Dla podróżniczych to jest bardzo wygodne, ponieważ można łatwo dojechać autobusem z jakiegokolwiek punktu miasta. Dla tych, którzy przyjechali na dworzec samochodem, tuż obok dworca Kuźnica jest płatny parking, gdzie można zostawić auto.


Liczba wyświetleń: 446

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 18:35:49

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy