Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bielsk Podlaski, Kolejowa 6 Bielsk PodlaskiUlica: Kolejowa 6
Kod pocztowy: 17-100
Miejscowość: Bielsk Podlaski
Gmina: Bielsk Podlaski M.
Województwo: Podlaskie

Poprzez stronę pkp.info.pl klient ma możliwość sprawdzenia jakie usługi oferuje mu dworzec PKP Bielsk Podlaski w powiecie Bielsk Podlaski M.. Na podanej stronie można znaleźć wszystkie interesujące nas informacje.

Oferowane usługi dworzec Bielsk Podlaski

Na terenie dworca PKP Bielsk Podlaski znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu jest infopunkt, gdzie można zapytać o pomocy oraz znaleźć informacją o topografii miasta, komunikacji oraz atrakcjach turystycznych. Wszystkie zainteresowane osoby mogą skorzystać ze strony pkp.info.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Przydatne informacje o dworcu PKP Bielsk Podlaski

Dla osób niepełnosprawnych jest możliwość otrzymania specjalnej pomocy na dworcu PKP Bielsk Podlaski. Z tego względu warto zgłosić przejazd planując podróż, minimum 48 godzin przed odjazdem. Dla zgłoszenia potrzebne tylko wykonanie połączenia do zarządu dworca albo wypełnienie formularza, który znajduje się na oficjalnej stronie.

Informacje o parkingu

Na dworcu PKP Bielsk Podlaski znajduje się parking dla osób, które przyjechały własnym autem. Możliwe jest również skorzystanie z taksówki na dworcu lub autobusu, którego przystanek znajduje się nieopodal. Dojazd do dworca Bielsk Podlaski jest więc maksymalnie ułatwiony.


Liczba wyświetleń: 548

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:55:05

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy