Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Ługi Górzyckie, Kolejowa 2 Ługi GórzyckieUlica: Kolejowa 2
Kod pocztowy: 69-113
Miejscowość: Ługi Górzyckie
Gmina: Górzyca
Województwo: Lubuskie

Dowiedz się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w miejscowości Ługi Górzyckie w powiecie Górzyca. Wszystkie potrzebne informacje znajdują się na stronie pkp.info.pl.

Dostępne usługi PKP na terenie miasta Ługi Górzyckie

Do dyspozycji turystów na dworcu znajdują się drogeria, kawiarnia, punkt prasowy, bankomaty oraz paczkomaty. Nad dworcem znajduje się przechowalnia, więc można zostawić ciężkie walizki w skrytkach i przejść się po okolicach dworca PKP Ługi Górzyckie.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Ługi Górzyckie istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Pokój dla matki z dzieckiem PKP Ługi Górzyckie

Toaleta publiczna znajduje się na terenie hali głównej i jest czynna przez 24 godziny na dobę. Korzystając z toalety, jest również do dyspozycji prysznice, pomieszczenie przygotowane dla osób niepełnosprawnych oraz oddzielny pokój rodzica i dziecka.


Liczba wyświetleń: 414

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:54:11

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy