Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Witnica, Kolejowa 3 WitnicaUlica: Kolejowa 3
Kod pocztowy: 66-460
Miejscowość: Witnica
Gmina: Witnica M.
Województwo: Lubuskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Witnica w powiecie Witnica M. sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Witnica

Na Dworcu PKP Witnica istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Witnica. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Informacje o dworcu PKP Witnica

Na dworcu PKP Witnica znajduje się wiele rozwiązań dla osób z niepełnosprawnością. Możliwa jest również pomoc ze strony obsługi stacji. Prośbę o pomoc można zapowiedzieć przed planowaną datą odjazdu lub poprzez skierowanie się do punktu informacyjnego.

Parking na dworcu PKP Witnica

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Witnica nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 640

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 00:40:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy