Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Sulechów, Dworcowa 2 SulechówUlica: Dworcowa 2
Kod pocztowy: 66-100
Miejscowość: Sulechów
Gmina: Sulechów M.
Województwo: Lubuskie

Chcesz uzyskać informacje dotyczące dworca PKP Sulechów w powiecie Sulechów M. w województwie Lubuskie? Potrzebne dane sprawdzisz na stronie pkp.info.pl.

Usługi dworaca PKP Sulechów

Na terenie dworca PKP Sulechów znajdują się skrytki dla podróżnych, gdzie można zostawić rzeczy i spokojnie opuścić dworzec. Należy pamiętać, że bagaż można zostawić na maksymalnie 72 godziny, po czym obsługa skrytek może go zarekwirować. Na dworcu znajduje się także punkt informacyjny, gdzie można zapytać o pomoc oraz znaleźć dane na temat o topografii miasta, komunikacji miejskiej oraz atrakcjach turystycznych.

Kasy biletowe PKP Sulechów

Na terenie dworca PKP dostępnych jest kilka kas biletowych. Podróżni mogą dokonać w nich zakupu biletu z wyprzedzeniem przed odjazdem pociągu. Dostępne bilety dotyczą przejazdów pociągami Intercity lub innych, lokalnych przewoźników. W okienku można otrzymać również informacje na temat planowanej godziny odjazdu i peronu, z którego wyruszy pociąg.

Dojazd do dworca Sulechów

Lokalizacja dworca PKP umożliwia podróżnym w łatwy sposób dostać się na peron, z którego odjeżdżają pociągi. Okolice dworca Sulechów stanowią ważny punkt na trasie transportu miejskiego. Dla wygody pasażerów przystosowano również miejsce na postój taksówek.


Liczba wyświetleń: 625

Ostatnio przeglądane: 2024-06-14 17:24:53

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy