Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Tłuszcz, Warszawska 6 TłuszczUlica: Warszawska 6
Kod pocztowy: 05-240
Miejscowość: Tłuszcz
Gmina: Tłuszcz M.
Województwo: Mazowieckie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Tłuszcz w powiecie Tłuszcz M. dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Tłuszcz

W głównej sali dworca PKP Tłuszcz można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Informacje o biletach

Na dworcu PKP Tłuszcz znajduje się kilka czynnych kas. Część sprzedaje bilety na pociągi lokalnych przewoźników, a pozostałe na Intercity. W przypadkach, gdy kasa została zamknięta lub pracownik udał się na krótką przerwę, można skorzystać się z biletomatu. Trzeba jednak pamiętać, że obsługuje on tylko karty.

Parking na dworcu PKP Tłuszcz

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Tłuszcz nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 587

Ostatnio przeglądane: 2024-05-18 13:34:06

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy