Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Międzyborów, Partyzantów 1A MiędzyborówUlica: Partyzantów 1A
Kod pocztowy: 96-316
Miejscowość: Międzyborów
Gmina: Jaktorów
Województwo: Mazowieckie

Sprawdź aktualne informacje na temat dworca PKP Międzyborów. Dowiedz się jak kupić bilet na dworcu Międzyborów.

Udogodnienia dla podróżnych na dworcu Międzyborów

Usługi na dworcu PKP Międzyborów to szeroki wachlarz możliwości dla podróżnych. Od sprzedaży biletów i udostępnienia informacji o rozkładzie jazdy, po usługi gastronomiczne i sklepy z pamiątkami. Dworzec PKP Międzyborów oferuje również usługi bagażowe oraz możliwość wynajęcia sal konferencyjnych. Dodatkowo, na dworcu dostępne są usługi bankowe oraz punkty sprzedaży biletów na transport miejski. Dworzec PKP jest przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, oferuje dostępność dla wózków inwalidzkich oraz windy. Wszystkie usługi funkcjonują przez całą dobę, zapewniając wygodę i komfort podróży dla wszystkich pasażerów.

Sprawdź rozkład jazdy PKP Międzyborów

Dobrze zaplanowana podróż z pewnością zwiększa komfort korzystania z usług Polskich Kolei Państwowych. Aby ograniczyć szansę spóźnienia się na pociąg, warto sprawdzić aktualny rozkład jazdy PKP. W tym celu wystarczy uruchomić przeglądarkę internetową i wyszukać dane dotyczące dworca Międzyborów. Informacje o przyjazdach i odjazdach znajdują się także na terenie dworca.

Dojazd dworzec PKP Międzyborów

Dworzec znajduje się prawie w samym centrum miasta Międzyborów. Sprawdzić drogę dojazdu do dworca można na oficjalnej stronie. Obok znajduje się płatny i strzeżony parking. Osoby podróżujące bez własnego pojazdu mogą natomiast dojechać na teren dworca komunikacją miejską.


Liczba wyświetleń: 395

Ostatnio przeglądane: 2024-02-25 08:06:57

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy