Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Płochocin, Długa 3 PłochocinUlica: Długa 3
Kod pocztowy: 05-860
Miejscowość: Płochocin
Gmina: Ożarów Mazowiecki
Województwo: Mazowieckie

Chcesz dowiedzieć się więcej o aktualnych rozkładach jazdy, cenach biletów PKP i dostępności dworca Płochocin? Sprawdź najważniejsze informacje.

Dworzec Płochocin wszystkie dostępne usługi

Osoby przebywające na terenie dworca Płochocin mogą skorzystać z różnego rodzaju usług. Istnieje możliwość zakupu prasy, odwiedzenia lokalu gastronomicznego lub zakupu biletu. Dla podróżnych przygotowano także miejsce do przechowywania bagaży i punkt informacyjny, dzięki któremu mogą uzyskać cenne dane na temat miejscowości, w której się znajdują.

Dworzec Płochocin - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Płochocin jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Informacje o toaletach

Toalety na dworcu PKP Płochocin są czynne całodobowo i znajdują się obok peronu pierwszego. Wszystkie toalety są płatne, a dodatkowo w toaletach po drugiej stronie kas znajdują się płatne prysznice. Przystosowano również dodatkowe pomieszczenia dla osób niepełnosprawnych.


Liczba wyświetleń: 462

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 07:01:12

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy