Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Zalesie Górne, Pionierów 1a Zalesie GórneUlica: Pionierów 1a
Kod pocztowy: 05-540
Miejscowość: Zalesie Górne
Gmina: Piaseczno
Województwo: Mazowieckie

W celu sprawdzenia usług i cen oferowanych przez PKP znajdujący się w Zalesie Górne w powiecie Piaseczno należy odwiedzić stronę pkp.info.pl.

Informacje na temat dworca Zalesie Górne

Dworzec PKP Zalesie Górne jest otwarty przez całą dobę. W budynku znajdują się kasy biletowe, poczekalnia, sklepy, bary, restauracje, toalety, posterunki policji i komisariat Służby Ochrony Kolei. W budynku można znaleźć również skrytki na przechowanie bagażu.

Dworzec Zalesie Górne wszystkie niezbędne informacje

Po remoncie dworca PKP Zalesie Górne zastosowano rozwiązania służące do usunięcia barier oraz poprawienia dostępności obiektów dworca dla osób z niepełnosprawnością. Z tego względu osoby niepełnosprawne mogą z łatwością poruszać się po terenie dworca, zakupić bilet i wsiąść do pociągu.

Lokalizacja dworca PKP Zalesie Górne

Dworzec główny PKP Zalesie Górne znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Zalesie Górne nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 750

Ostatnio przeglądane: 2024-07-17 22:48:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy