Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wrocław Zachodni, Avicenny 37 WrocławUlica: Avicenny 37
Kod pocztowy: 54-611
Miejscowość: Wrocław
Gmina: Wrocław-Fabryczna
Województwo: Dolnośląskie

Możliwość sprawdzenia oferowanych usług dworca PKP Wrocław w powiecie Wrocław-Fabryczna dostępna jest na stronie pkp.info.pl. Wszelkie możliwe informacje zamieszczono na powyższej stronie.

Dostępne usługi dworzec Wrocław

W głównej sali dworca PKP Wrocław można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić bilet w kasie, można to zrobić u konduktora oraz przez stronę internetową. Żeby znaleźć, z jakiego peronu odjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu znajduje się wiele plakatów stanowiących rozkład jazdy. Jest również możliwość sprawdzenia godzin odjazdów przez telefon na oficjalnej stronie dworca.

Metody zakupu biletu PKP

Osoby przebywające na terenie miasta Wrocław mogą zdecydować się na jedną z trzech metod zakupu biletów PKP:

  • Zakup biletu w okienku,
  • Zakup biletu PKP w biletomacie,
  • Kupno biletu przez Internet.

Bez względu na wybraną metodę zakupu biletu, wszystkie z nich pozostają tak samo ważne. Każdy bilet posiada wyróżniający go numer, dzięki czemu możliwa będzie identyfikacja pasażera przez konduktora w czasie przejazdu.

Parking na dworcu PKP Wrocław

Na dworcu PKP znajduje się parking dla podróżnych. Na jego terenie są przeznaczone miejsca do parkowania autobusów, których przewoźnicy uzgodnili swój rozkład jazdy i zawarli umowę na rozmieszczenie autobusów na terenie dworca. Natomiast parking dla samochodów prywatnych jest płatny i monitorowany. Bez względu na preferowaną metodę transportu, dojazd do dworca Wrocław nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 471

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 17:03:29

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy