Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bystrzyca Kłodzka Przedmieście, Kolejowa 26 Bystrzyca KłodzkaUlica: Kolejowa 26
Kod pocztowy: 57-500
Miejscowość: Bystrzyca Kłodzka
Gmina: Bystrzyca Kłodzka M.
Województwo: Dolnośląskie

Znajdź informacje na temat usług PKP Bystrzyca Kłodzka. Aktualny rozkład jazdy, ceny biletów i godziny otwarcia dworca.

Dworzec Bystrzyca Kłodzka bilety kolejowe

Bilety na przejazd PKP Bystrzyca Kłodzka można kupić w kasach, które znajdują się od razu przy wyjściu na peron. Kasy znajdują się po dwóch różnych stronach w holu i są czynne w określonych godzinach. Biletomaty przy dworcu są czynne całodobowo, dzięki czemu podróżni mogą bez problemu zakupić bilet na swój następny przejazd.

Zakup biletów na dworcu Bystrzyca Kłodzka

W głównej sali można znaleźć kasy oraz biletomaty. W przypadku gdy nie ma możliwości kupić biletu w kasie, można to zrobić u konduktora lub przez stronę internetową. Aby dowiedzieć się, z jakiego peronu przyjeżdża pociąg, w głównym budynku dworcu umieszczono wiele plakatów, na których napisano gdzie i o której godzinie wyjeżdża pociąg. Obecnie rozkłady jazdy publikowane są także w formie elektronicznych tablic. Istnieje też możliwość sprawdzenia planowanej godziny odjazdu przez telefon na oficjalnej stronie dworca. Szczegółowe informacje dostępne na pkp.info.pl

Informacje o parkingu i dojeździe

Dworzec PKP Bystrzyca Kłodzka znajduje się niedaleko od centrum miasta, co znacznie ułatwia dojazd podróżnym. W niewielkiej odległości od dworca znajduje się przystanki komunikacji miejskiej, postoje taksówek oraz parking dla autobusów i samochodów.


Liczba wyświetleń: 584

Ostatnio przeglądane: 2024-06-20 16:36:39

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy