Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Bardo Przyłęk, Fabryczna 29 BardoUlica: Fabryczna 29
Kod pocztowy: 57-256
Miejscowość: Bardo
Gmina: Bardo M.
Województwo: Dolnośląskie

Rozkład jazdy dworca PKP Bardo w powiecie Bardo M. w województwie [województwo]. Kup bilet na przejazd online.

Dostępne usługi na terenie dworca Bardo

We wnętrzu dworca PKP w mieście Bardo znajdują się kasy i biletomaty, gdzie można kupić bilet na miejscu. Dla tych, którzy czekają na pociąg, ciekawą atrakcją mogą być również sklepy, punkty gastronomiczne oraz punkty bookcrossing — czyli możliwość zabrania bezpłatnej książki w podróż. W przypadku wystąpienia, jakichkolwiek problemów związanych z podróżą, można zapytać o pomoc u ochrony lub punktu informacyjnego.

Dworzec PKP Bardo dla osób z niepełnosprawnością

Przez ostanie parę lat, władza dworców poprawiała ich dostępność dla osób niepełnosprawnych. Stosowane takie rozwiązania jak usunięcie barier. W ten moment osoba niepełnosprawna może sama bez pomocy poruszać się po całym dworcu bez jakichkolwiek problemów.

Dojazd do dworca Bardo

Jak dojechać do dworca PKP Bardo? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Bardo jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Bardo lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 718

Ostatnio przeglądane: 2024-07-16 06:52:50

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy