Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Wejherowo Nanice, Judyckiego 13 WejherowoUlica: Judyckiego 13
Kod pocztowy: 84-200
Miejscowość: Wejherowo
Gmina: Wejherowo M.
Województwo: Pomorskie

Aby dowiedzieć się więcej na temat dworca PKP mieszczącego się w Wejherowo w powiecie Wejherowo M. sprawdź stronę pkp.info.pl. Dojazd do dworca PKP, oferowane usługi i ceny biletów.

Wszystkie świadczone usługi PKP Wejherowo

Na Dworcu PKP Wejherowo istnieje możliwość zakupu biletu w kasach oraz biletomatach. Podróżni mogą odwiedzić także drogerie oraz kawiarnie. Można nawet wysłać paczkę lub list. Poczta zapewnia ekspresową wysyłkę i dostarczanie paczki z dworca Wejherowo. W razie jakichkolwiek pytań lub problemów można zwrócić się do punktu informacyjnego.

Jak kupić bilet na przejazd PKP?

Na terenie miasta Wejherowo istnieje kilka metod na zakup biletu PKP. Standardową metodą jest kupno biletu w kasie biletowej. Podróżni mogą dokonać zakupu na wybrany przejazd, a także otrzymać informacje o planowanej godzinie odjazdu. Inną metodą jest zakup biletu w biletomacie na terenie dworca. W takiej sytuacji samodzielnie należy wybrać trasę i dokonać opłaty. Coraz większą popularność zdobywa jednak kupowanie biletów PKP przez Internet.

Dojazd do dworca Wejherowo

Jak dojechać do dworca PKP Wejherowo? Wszystko zależy od okoliczności, w jakich znajdują się podróżni. Jeżeli mieszkają w tej samej miejscowości, mogą skorzystać z usług komunikacji miejskiej, taxi lub dotrzeć na dworzec swoim własnym pojazdem. Dla wygody podróżnych przygotowano przestronny parking. Jeżeli dworzec Wejherowo jest tylko stacją przesiadkową, dojazd do niego nie będzie problemem – wybrany przewoźnik dowiezie pasażerów bezpośrednio na teren dworca Wejherowo lub jego najbliższe okolice.


Liczba wyświetleń: 579

Ostatnio przeglądane: 2024-04-18 15:40:57

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy