Wyszukiwarka połączeń PKP

Lista dworców kolejowych w Polsce


Powrót do listy placówek

Dworzec Starogard Gdański, Kolejowa 5 Starogard GdańskiUlica: Kolejowa 5
Kod pocztowy: 83-200
Miejscowość: Starogard Gdański
Gmina: Starogard Gdański M.
Województwo: Pomorskie

Informacje na temat dworca PKP Starogard Gdański. Sprawdź aktualny rozkład jazdy pociągów PKP Starogard Gdański online i kup bilet.

Usługi PKP

Na dworcu w miejscowości Starogard Gdański można poprosić o pomoc dla osób niepełnosprawnych oraz o ograniczonej sprawności ruchowej. Dostępna jest również usługa tłumacza języka migowego. Dla osób z dużym bagażem jest możliwość zamówienia taksówki. Każda niezbędna informacja dostępna znajduje się na stronie pkp.info.pl

Dworzec Starogard Gdański - przydatne informacje dla osób z ograniczoną sprawnością fizyczną

Na dworcu głównym PKP Starogard Gdański jakość obsługi pasażerów niepełnosprawnych lub o ograniczonej zdolności poruszania się co roku jest wyższa. Aktualnie, taka osoba może poruszać się na całym terytorium dworca. W przypadku jakichkolwiek problemów można poprosić o pomocy u pracownika ochrony lub punktu informacyjnego.

Lokalizacja dworca PKP Starogard Gdański

Dworzec główny PKP Starogard Gdański znajduje się w miejscu dostępnym wieloma kanałami komunikacji. Niedaleko również można znaleźć dworzec autobusowy oraz przystanki MPK. Dworzec jest częścią ważnego węzła kolejowo — autobusowego. Dla podróżnych dojeżdżających na teren dworca samochodem przygotowano natomiast parking. Bez względu na preferowaną metodę podróży, dojazd do dworca PKP Starogard Gdański nie stanowi problemu.


Liczba wyświetleń: 628

Ostatnio przeglądane: 2024-03-04 15:08:18

Pozostałe dworce PKP w okolicy

Inne serwisy